EKİP

Yönetim Kurulu

  • ÖMER M. KOÇ
    Başkan
  • Saruhan Doğan
  • Melih Fereli
  • Bahattin Öztuncay
  • Ayşe Umur
  • Erdal Yıldırım

Yürütme Kurulu

  • MELİH FERELİ
    Kurucu Direktör
  • EMRE BAYKAL
    Başküratör
  • İlkay Baliç
    Direktör, İletişim
  • Ayşenur Topçuoğlu
    Direktör, İdari ve Mali İşler

SERGİLER VE KOLEKSİYON

  • Emre Baykal
    Başküratör
  • Başak Doğa Temür
    Küratör
  • Selen Ansen
    Küratör
  • Eda Berkmen
    Küratör

SERGİLER

  • Gizem Uslu Tümer
    Koordinatör
  • Alper Demirbaş
    Yardımcı Koordinatör
  • Cihan Küçük
    Yapım Sorumlusu
  • Can Yıldırım
    Yapım Asistanı

KOLEKSİYON

  • Behiye Bobaroğlu
    Yönetici
  • Utku Ural
    Yardımcı Koordinatör, Lojistik ve Konservasyon
  • Derya Aydoğdu
    Eser Kayıt Sorumlusu
  • Mine Diri
    Konservatör
  • Kevser Güler
    Araştırmacı
  • Musa Bozkır
    Kurtköy Depo Sorumlusu
  • Andaç Köse
    Dolapdere Depo Sorumlusu

ETKİNLİKLER

  • Aslıhan Tuna
    Koordinatör
  • Yusuf Huysal
    Etkinlikler Sorumlusu
  • Azize Tan
    Danışman, Film Programı

TEKNİK YAPIM

  • Duygu Doğan
    Yönetici
  • Erdal Hamamcı
    Koordinatör
  • TUGAY GÖRMEZ
    Işık Teknisyeni
  • RECEP TANIR
    Ses Teknisyeni
  • EMRE KARAASLAN
    Teknisyen
  • DURGUT MUTLU
    Teknisyen
  • RAHMAN YILMAZ
    Teknisyen

İLETİŞİM EKİBİ

  • İlkay Baliç
    Direktör

MEDYA VE PAZARLAMA

  • Üstüngel İnanç
    Koordinatör
  • Eda Soydan Sevim
    Yardımcı Koordinatör, Satış ve Pazarlama
  • SİNEM YAYLA
    Üyelik ve Satış Sorumlusu
  • ARZU YILMAZ
    Ziyaretçi İlişkileri Sorumlusu
  • Senem Çelikörslü
    Asistan

ÖĞRENME PROGRAMI

  • İz Öztat
    Koordinatör
  • Berat Örnek
    Yardımcı Koordinatör
  • Meltem Nisa Özer
    Asistan
  • ASLI ÖZDOYURAN
    Atölye Sorumlusu

KÜTÜPHANE

  • Sevil Sarp
    Kütüphane Sorumlusu
  • ÇAĞLA GÖNÜL
    Asistan

YAYINLAR

  • SÜREYYYA EVREN
    Editör
  • SENA DANIŞMAN
    Yardımcı Editör
  • SİNAN ABAÇ
    Dijital İçerik Sorumlusu

İDARİ VE MALİ İŞLER EKİBİ

  • Ayşenur Topçuoğlu
    Direktör
  • Selma Arıkan
    Koordinatör, Mali İşler
  • LİDYA DURMAZGÜLER
    Yönetim Asistanı

BİLGİ TEKNOLOJİLERİ

  • Yetkin Kurultay
    Koordinatör
  • Emre Taşkın
    Sorumlu

KİTABEVİ

  • Alen Keğeçik
    Yönetici
  • SEVİNÇ BÜYÜKÇAKIR
    Kitabevi Sorumlusu
  • YÜSRA AKYOL
    Kitabevi Görevlisi

BİNA TEKNİK YÖNETİMİ

  • Ali Süngü
    Koordinatör
  • Mustafa Kahraman
    Şef Mekanik Teknisyeni
  • Okan Topa
    Şef Elektrik Teknisyeni
  • Tolga Tekeli
    Mekanik Teknisyeni
  • Murat Günal
    Mekanik Teknisyeni
  • Yücel Civelekoğlu
    Elektrik Teknisyeni

İDARİ İŞLER VE GÜVENLİK

  • Mehmet Ali Kartal
    İdari İşler ve Güvenlik Amiri
  • Serdar Doğan
    Saha Ekibi
  • Fırat Kaplan
    Saha Ekibi
  • Ufuk Kaya
    Saha Ekibi
  • Songül Önal
    Saha Ekibi
  • Mert Burak Kurtoğlu
    İdari ve Lojistik Asistan

DOLAPDERE YENİ BİNA MİMARİ PROJE VE İNŞAAT EKİBİ

  • Nilüfer H. Konuk, Mimar
    Proje Koordinatörü
  • Mustafa Karataş, Mimar
    İnşaat Koordinatörü
  • Hasan Yelkenci
    Elektrik Kontrol Mühendisi
  • Mehmet Kaya
    Elektrik Teknikeri
  • Orhan Işık
    İdari İşler Sorumlusu
Arter duyuru listesine kaydınız alınmıştır.