EKİP

YÖNETİM KURULU

  • ÖMER M. KOÇ
    Yönetim Kurulu Başkanı
  • ESRA A. AYSUN
  • SARUHAN DOĞAN
  • MELİH FERELİ
  • BAHATTİN ÖZTUNCAY
  • AYŞE UMUR
  • ERDAL YILDIRIM

Yürütme Kurulu

  • MELİH FERELİ
    Kurucu Direktör
  • melihf@arter.org.tr
  • EMRE BAYKAL
    Başküratör
  • İLKAY BALİÇ
    İletişim Direktörü
  • AYŞENUR TOPÇUOĞLU
    Operasyon ve Planlama Direktörü

SERGİLER VE KOLEKSİYON

  • EMRE BAYKAL
    Başküratör
  • SELEN ANSEN
    Küratör
  • EDA BERKMEN
    Küratör

SERGİLER

  • GİZEM USLU TÜMER
    Sergiler Koordinatörü
  • ALPER DEMİRBAŞ
    Sergiler Yardımcı Koordinatörü
  • ELİF AKINCI
    Sergiler Yardımcı Koordinatörü
  • CAN YILDIRIM
    Sergiler Yapım Sorumlusu

KOLEKSİYON

  • BEHİYE BOBAROĞLU
    Koleksiyon Yöneticisi
  • UTKU URAL
    Lojistik ve Konservasyon Yardımcı Koordinatörü
  • DERYA AYDOĞDU
    Eser Kayıt Sorumlusu
  • MİNE DİRİ
    Konservatör
  • MUSA BOZKIR
    Kurtköy Depo Sorumlusu
  • ANDAÇ KÖSE
    Dolapdere Depo Sorumlusu

ETKİNLİKLER

  • ASLIHAN TUNA
    Etkinlikler Koordinatörü
  • YUSUF HUYSAL
    Etkinlikler Sorumlusu

TEKNİK YAPIM

  • DUYGU DOĞAN
    Teknik Yapım Yöneticisi
  • ERDAL HAMAMCI
    Teknik Yapım Koordinatörü
  • TUGAY GÖRMEZ
    Işık Teknisyeni
  • RECEP TANIR
    Ses Teknisyeni
  • Teknisyenler
    Emre Karaaslan, Durgut Mutlu, Rahman Yılmaz

İLETİŞİM

  • İLKAY BALİÇ
    İletişim Direktörü
  • ilkayb@arter.org.tr

MEDYA VE PAZARLAMA

  • FİRDEVS EV ŞİMŞEK
    Medya ve Pazarlama Koordinatörü
  • firdevse@arter.org.tr
  • SENEM ÇELİKÖRSLÜ
    Medya ve Pazarlama Sorumlusu
  • DİDEM URALER ÇELİK
    Grafik Uygulama Sorumlusu
  • KUTAY YAVUZ
    Dijital İçerik Sorumlusu

İŞ GELİŞTİRME VE SATIŞ

  • EDA SOYDAN SEVİM
    İş Geliştirme ve Satış Koordinatörü
  • SİNEM YAYLA
    Üyelik ve Satış Sorumlusu
  • ARZU YILMAZ
    Ziyaretçi İlişkileri Sorumlusu
  • Barbaros Tosun
    Gişe Görevlisi
  • Aslıhan Akdağ
    Gişe Görevlisi
  • Üyelik Programı Görevlileri
    Burçe Saraçoğlu, Eşref Kalkmaz
  • Ziyaretçi İlişkileri Görevlileri
    Ahmet Emre Akaltın, Altan Başık, Ayşe Erdoğan, Ayşe Simge Akkaya, Azra Çelenk, Bahar Onan, Berfin Binbir, Berke Sava Kayhan, Burak Sevinç, Buse Aslan, Cemile Nihan Turhan, Cengizhan Arguz, Ceren Kutlukan, Çağlar Koca, Çisel Karacebe, Deniz Kaya, Ege Yılmaz, Elçin Dayanır, Elif Nasihi, Ezgi Marangoz, Fatma Saliha Kalkancı, Ferhat Aktaş, G. Begüm Tezer, Gizem Aslan, Gizem Bengisu Erenler, Gökçen Elif Alan, Göksu Irmak Hortoğlu, Göktuğ İpek, Hatimet Hatice Miral, İren Yılmaz, Nigar Alizada, Nihansu Aydemir, Ozan Özkan, Özge Tükel, Pınar Öcel, Sıtkı Semih Tut, Simay Teomete, Sinem Yıldırım, Şimal Bilgiç, Tamer Utku Öner, Yiğit Özden

ÖĞRENME PROGRAMI

  • İZ ÖZTAT
    Öğrenme Programı Koordinatörü
  • BERAT ÖRNEK
    Öğrenme Programı Yardımcı Koordinatörü
  • MELTEM ÖZER
    Öğrenme Programı Sorumlusu
  • ASLI ÖZDOYURAN
    Atölye Sorumlusu
  • Ayşe Dilan Salkaya
    Çocuk Programları Asistanı
  • Sergi Rehberleri
    Genco Devrim Barikan, Nuray Köknar, Aslı Yolcu

YAYINLAR VE İÇERİK

  • SÜREYYYA EVREN
    Yayınlar ve İçerik Koordinatörü
  • SENA DANIŞMAN
    Yayınlar ve İçerik Editörü
  • HATİCE GÜLSEROĞLU
    Yayınlar ve İçerik Asistanı

KÜTÜPHANE

  • Sevil Sarp
    Kütüphane Sorumlusu
  • Çağla Gönül
    Kütüphane Asistanı
  • Melisnas Uzun
    Kütüphane Görevlisi

OPERASYON VE PLANLAMA

  • AYŞENUR TOPÇUOĞLU
    Operasyon ve Planlama Direktörü
  • LİDYA DURMAZGÜLER
    Yönetim Asistanı

BİNA TEKNİK YÖNETİMİ

  • OKAN TOPA
    Bina Teknik Koordinatörü
  • MUSTAFA KAHRAMAN
    Şef Mekanik Teknisyeni
  • YÜCEL CİVELEKOĞLU
    Şef Elektrik Teknisyeni
  • TOLGA TEKELİ
    Mekanik Teknisyeni
  • MURAT GÜNAL
    Mekanik Teknisyeni
  • SERHAT CAN
    Elektrik Teknisyeni
  • Uğur Bilgen
    Elektrik Teknisyeni

BİLGİ TEKNOLOJİLERİ

  • YETKİN KURULTAY
    Bilgi Teknolojileri Koordinatörü
  • EMRE TAŞKIN
    Bilgi Teknolojileri Sorumlusu

KİTABEVİ

  • ALEN KEĞEÇİK
    Kitabevi Yöneticisi
  • SEVİNÇ BÜYÜKÇAKIR
    Kitabevi Sorumlusu
  • YÜSRA AKYOL
    Kitabevi Görevlisi
  • Aylin Paksoy
    Kitabevi Asistanı

İDARİ İŞLER VE GÜVENLİK

  • MEHMET ALİ KARTAL
    İdari İşler ve Güvenlik Amiri
  • Saha Ekibi
    Serdar Doğan, Fırat Kaplan, Ufuk Kaya
  • MERT BURAK KURTOĞLU
    İdari ve Lojistik Asistan

VEHBİ KOÇ VAKFI MALİ İŞLER EKİBİ

  • Ahmet Özdirek
    VKV Mali İşler Müdürü
  • Ebru Kılıç
    VKV Mali İşler Müdür Yardımcısı
  • Nurcan Çakıllık Talay
    VKV Muhasebe Memuru
  • Esin Kurteli
    VKV Muhasebe Memuru
  • Selma Arıkan
    Arter Kıdemli Muhasebe Uzmanı
  • Buket Öztürk
    Arter Muhasebe Uzmanı
  • Uğur Bilgin
    Arter Muhasebe Uzmanı

DOLAPDERE YENİ BİNA MİMARİ PROJE VE İNŞAAT EKİBİ

  • NİLÜFER H. KONUK, Mimar
    Proje Koordinatörü
  • MUSTAFA KARATAŞ, Mimar
    İnşaat Koordinatörü
  • HASAN YELKENCİ
    Elektrik Kontrol Mühendisi
  • HAKAN VATANSEVER
    Makine Mühendisi
  • MEHMET KAYA
    Makine Teknikeri
  • ORHAN IŞIK
    İdari İşler Sorumlusu
Etiketlerle arama yapabilirsiniz
TÜMÜ
SERGİ
ETKİNLİK
CANLI
MÜZİK
DANS
FİLM
YORUMLAMA ETKİNLİĞİ
ÇOCUK
SERGİ TURU
YETİŞKİN
ATÖLYE
HAREKET ATÖLYELERİ
ÇAĞDAŞ SANAT SEMİNERLERİ
DUYU TURLARI
PERFORMANS
4-6 YAŞ
8-11 YAŞ
8-12 YAŞ
9-11 YAŞ
ÇOCUK VE EBEVEYN
6-9 YAŞ
ARTER ARAŞTIRMA PROGRAMI
TİYATRO
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
7-12 YAŞ
ÇEVRİMİÇİ
REHBERLİ TUR
TARİHE GÖRE
Tümü
Bugün
Yarın
Bu Hafta...
Bu Hafta Sonu
Bu Ay
Ücretsiz etkinlikleri göster
TEMİZLE
UYGULA
Arter duyuru listesine kaydınız alınmıştır.
Lütfen tarayıcınızı en uygun boyuta getiriniz
Bu web sitesinde size daha iyi hizmet sunabilmek için çerez kullanılmaktadır. Kullandığımız çerezleri görüntüleyebilmek ve daha fazla bilgi almak için Gizlilik ve Çerez Politikası sayfasını inceleyebilirsiniz.
x